Julius on viiene!

Nii see on, täitsa viiene ja hämmastavalt suur poiss! Kuigi kui jalkatrikk esimese kahe korraga välja ei tule, viskab ikka murule pikali ja üürgab üle pargi: “Ma tahan seda KOHE osata!!” Nii et kapriisid on lapsega ilusasti sammu pidanud.

Tüüpiline pereelu stseen ehk siis tahtsime nunnut sünnipäevapilti, aga Villu hakkas karjuma ja Jullu tegi oma käed-kõrvadel-jonni

Koroona tõttu ei saanud me kahjuks-kahjuks oma esialgseid plaane täida viia, pidime kõik autode võidusõitu vaatama minema, mere ääres piknikku pidama… No mis sest ikka, sünnipäevalaps õnneks nendest plaanidest midagi ei teadnud ja vanus on ka selline, et kingid ja maiustused trumpavad nagunii kõik teised kategooriad üle. Avasimegi rahulikult pool päeva kinke, helistasime sugulasi läbi ja käisime metsas küpsiseid ja teed joomas (väga sportlikul viisil, et ei tekiks kahtlust, et me ainult lõbu pärast õues oleme, muidu saab veel trahvi ka).

Proovisime metsas värskest viiesest portreesid saada, aga esialgsed tulemused kukkusid jällekord pigem Halensi-väärilised välja:

Õhtul meisterdasime Juliuse kindlal soovil isegi pannkoogitordi valmis! Ta nägi seda Pettsoni raamatus ja otsustas, et see peab ka tema sünnipäevalaual olema. Erik andis pannidele kuuma ja küpsetas 50 minutiga mitukümmend pannkooki (PB), pärast siis Julius delegeeris, mis iga kihi vahele käib. Kook sai selline lustakas ja mõnusalt teistmoodi, nii et kunagi teeme kindlasti veel.

Palju õnne, väike veiderduskonn Julius!

Yo, tšeki viiest

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s